Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Змінено концепцію створення «Мистецького арсеналу»

Суспільне життя Регіон: м.Київ 9997 переглядів

Опубліковано - 17.10.2006 15:56 | Всі новини | Версія для друку

Змінено концепцію створення «Мистецького арсеналу»
Змінено концепцію створення «Мистецького арсеналу»
Влада столиці і інститут “Укрпроектреставрація” відмовилися від наміру спорудити відразу весь об`єкт - із впорядкуванням прилеглих територій, наддорогими комунікаціями і електропідстанцією.

Концепція створення "Мистецького арсеналу" була повністю переглянута. Про це повідомив начальник головного управління охорони культурної спадщини Києва Руслан Кухаренко, пишуть Факти.

«Влада столиці і інститут “Укрпроектреставрація” відмовилися від наміру спорудити відразу весь об`єкт - із впорядкуванням прилеглих територій, наддорогими комунікаціями і електропідстанцією “під ключ”. На це знадобилося б 1 мільярд 470 мільйонів гривень», - сказав Кухаренко.

За його словами, вирішено не робити нічого зайвого, що вплине на кошторис майбутнього музею. Наприклад не будувати підстанцію, а купувати необхідну електроенергію, воду у міських підприємств. Саму будівлю музею ремонтувати і вводити в експлуатацію поетапно, а також не будувати підземних рівнів, не накривати скляним куполом внутрішній двір "Мистецького арсеналу".

На першому етапі буде реставруватися половина всієї будівлі, фасадна частина якої виходить до Києво-Печерської лаври. І це можна зробити за рік. Якщо загальна площа приміщень арсеналу 23 тисячі квадратних метрів, то спочатку відремонтувати 11,5 тисячі квадратних метрів, додатково п`ять тисяч квадратних метрів підвалу та чотири тисячі "квадратів" горища, де можна розмістити наукові архіви, бібліотеку, кафе.

Попередньо підраховано, що перша черга спорудження музею може коштувати 250 мільйонів гривень, але кошторис ще повинен пройти експертизу. Це вже більш реальна сума, ніж майже 1,5 мільярда гривень. Так само - частинами, в міру виділення коштів на будівництво, зводився комплекс Михайлівського Золотоверхого монастиря, демонструючи громадськості, що зроблено.

На переконання Кухаренка, у відремонтованій частині майбутнього музею потрібно буде відразу ж влаштовувати виставки, проводити різні культурні заходи, щоб "Мистецький арсенал" зажив справжнім життям, повідомляє Офiцiйний веб-портал Київської мiської влади.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Суспільне життя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.