Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У новому Chrome буде функція прямого зв’язку між користувачами

Технології 6164 перегляди

Опубліковано - 10.10.2011 13:36 | Всі новини | Версія для друку

У новому Chrome буде функція прямого зв’язку між користувачами
У новому Chrome буде функція прямого зв’язку між користувачами
У нових версіях браузера Chrome з’явиться функція пірингового зв’язку, що дозволяє користувачам на двох будь-яких комп’ютерах з’єднуватися один з одним.

Для використання нової системи користувачам не потрібно нічого, крім самого доступу в Інтернет та браузера Chrome.

Про це повідомляє офіційний блог Google.

Функція Chrome Remote Desktop зараз знаходиться в режимі бета-тестування і буде включена у версії браузера, що працюють під управлінням операційних систем Windows, Mac OS і Linux.

Як повідомляється, з'явиться нова функція і на "хромбуках" - нових ноутбуках на платформі Chrome OS.

Офіційно в компанії говорять, що нова технологія призначена для бізнес-користувачів, що зазнають необхідність у прямих комунікаціях, а також для служб технічної підтримки.

Компанія також планує вбудувати в Сhrome нове програмне забезпечення, яке буде конкурувати з популярними системами Інтернет-телефонії. Новинка повинна буде базуватися на програмних кодах проекту WebRTC (Real Time Communications), що представляє собою відкриту систему аудіо-відео чатів.

Технології для проведення аудіо-відео сеансів в реальному часі Google отримала в 2010 році з покупкою компанії Global IP Solutions. WebRTC застосовує мінімум два кодеки, які раніше були закритими - iSAC для широкосмугових з'єднань і iLBC для зниження обсягів трафіку. Для відео WebRTC застосовує відкритий відеокодек Google V8.

Одним з основних проектів, що виграють від впровадження нової технології, може стати Gmail, який до цих пір хоч і пропонував можливості для аудіо / відео-спілкування, все ж вимагав комерційного плагину в браузері користувача для повноцінної роботи. З WebRTC така необхідність відпаде.

Натомість виграє від новинки не тільки Gmail. Google сподівається, що WebRTC стане веб-стандартом для конференцій і пірінгових комунікацій, за рахунок наявності повного набору технології для організації систем зв'язку.

У блозі Google йдеться, що новинка вже зараз доступна у вихідних кодах і не вимагає ліцензійних відрахувань за використання. Технічно WebRTC нічого не заважає працювати також з браузерами Opera і Mozilla.

У той же час, компанія визнає, що, багато провайдерів вже пропонують таку можливість, тому багатьом з них поява в Chrome нової послуги не сподобається, і вони, ймовірно, спробують її заблокувати.

Крім того, навряд чи ця функція буде до душі владі країн, які практикують інтернет-цензуру.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія вчить лише тому, що вона ніколи нічому не навчила народи”
Георг Гегель

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.