Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Без “темників”. Чим ближче до виборів - тим менше політики у теленовинах

Вибори-2012 5868 переглядів

Опубліковано - 1.03.2012 14:31 | Всі новини | Версія для друку

Без “темників”. Чим ближче до виборів - тим менше політики у теленовинах
Без “темників”. Чим ближче до виборів - тим менше політики у теленовинах
Тільки кожне п’яте повідомлення в телевізійних новинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється.

На початку року виборів до Верховної Ради українські телеканали уникають детального висвітлення політичних новин. Головні теми новин лютого — катастрофи, ДТП, а також аномальні морози.

Тільки кожне п’яте повідомлення в новинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється.

Про це свідчить дослідження «Моніторинг українських новин», проведене Академією української преси за участі співробітників Інституту соціології НАН України.

Згідно з дослідженням, текст якого є в розпорядженні ZN.UA, два різновиди подій домінують в новинах лютого: катастрофи/ДТП – 16%, а також морози й заметілі – 15%.

Напруження у відносинах Росії та України з проблем газу, сиру й двосторонніх відносин сумарно охоплює 10% згадуваних подій.

Про вибори-2012 говорилось тільки в контексті інших подій (2%), тобто жодного разу вона не була головною подією. Касетний скандал у ВР не став резонансною подією тижня, інформації про нього не більше, аніж про літню європейську першість з футболу (2%). На такому ж рівні телеканали інформували про виступ Віктора Януковича у ВР.

Як і у вересні минулого року увага телеканалів до реформ в Україні мінімальна (1%), як і до виборів нового уповноваженого ВР з прав людини (2%)

У випусках новин українських телеканалів, присвячених політичним подіям, висвітленню діяльності провладних політиків приділяється удвічі більше часу, ніж опозиціонерам — 63% проти 29%. Діяльності інших політсил було присвячено 8% ефірного часу..

Експерти проаналізували лютневі випуски новин каналів УТ-1, 1+1, «Інтер», «Новий канал», ICTV, СТБ, ТРК «України» і ТВІ.

Згідно з дослідженням, найбільше уваги правлячій коаліції приділив канал УТ-1: у політичних новинах їм надано 80%, у опозиції — всього 16%. За ним йде 1+1 — 68% проти 24%.

Найбільш збалансовано діяльність провладних політиків і опозиціонерів представлена на СТБ (відповідно, 49% проти 34%) і на ТВІ (52% проти 40%).

Найпопулярнішою політичною персоною теленовин лютого є прем’єр-міністр Микола Азаров. За місяць його пряма мова (синхрон) була подана у випусках новин тривалістю загалом 609 секунд. Президент Віктор Янукович значно відстав від голови уряду з результатом 365 секунд. Третій — глава парламентської фракції Партії регіонів Анатолій Єфремов, «світився» у новинах 292 секунди.

Варто зазначити, що фігурант головного політичного скандалу лютого, викривач корупції у Верховній Раді Роман Забзалюк посів лише четверту позицію (261 секунда).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.