Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Facebook з’явилася можливість висловлювати антипатію

Технології 7155 переглядів

Опубліковано - 29.03.2012 04:26 | Всі новини | Версія для друку

Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Для Facebook створили кнопку «не подобається»
Користувачі Facebook тепер можуть додавати не тільки «друзів», але й «ворогів». І ділитися своїми антипатіями з іншими.

Користувачі Facebook отримали можливість заводити в соціальній мережі не лише "друзів", а й "ворогів". Зарахувати до них можна не тільки людей, а й будь-яку компанію, місце, фільм чи інтерес.

Інструмент не входить до стандартного функціоналу соцмережі – для цього потрібно встановити додаток EnemyGraph. Він дозволяє не тільки відмічати "ворогів", а й ділитися своїми антипатіями з іншими.

Додаток створили два студенти техаського університету в Далласі під керівництвом професора Діна Террі. До найбільш поширених "анлайків" з моменту запуску увійшли, зокрема, баптистська церква, телеканал Fox News і браузер Internet Explorer.

"Мене завжди вражало насадження загальної культури люб’язності. Ми хотіли дати людям можливість висловити також свою незгоду. Ми використовуємо слово "ворог" приблизно за такою ж схемою, як Facebook використовує слово "друг", - розповів Дін Террі.

Він наголосив, що додаток носить не тільки філософський характер. Адже інформація про те, що дратує користувачів, може розповісти багато нового дослідникам і маркетологам, які тривалий час ґрунтувалися тільки на інтересах людей.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.