Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За піратську пісню в мобілці прикордонники можуть забирати ваші гаджети

Технології 7458 переглядів

Опубліковано - 29.03.2012 16:46 | Всі новини | Версія для друку

За піратську пісню в мобілці прикордонники можуть забирати ваші гаджети
За піратську пісню в мобілці прикордонники можуть забирати ваші гаджети
Прикордонники можуть вилучити та знищити ваш смартфон, ноутбук чи навігатор якщо знайдуть у ньому неліцензійний фільм, пісню або програму.

Така норма міститься у міжнародній угоді АСТА, до якої найближчим часом планують приєднатись 22 країни ЄС, повідомляє UBR.

Враховуючи, що Україна є однією із найбільш "піратських" країн, то її громадянам при перетині кордону з ЄС доведеться тричі подумати, чи варто брати в дорогу неліцензійні розваги, відзначають журналісти.

Водночас, експерти сумніваються у доцільності такого кроку.

"Я собі можу уявити колапс кордонів, коли кожен мандрівник буде демонструвати свої гаджети для того, щоб їх перевіряли. Тут уже ідеться про додаткову кваліфікацію прикордонників, досьогодні ніхто не досліджував контент на електронних носіях", - поділився враженнями від новації директор інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.

За словами фахівця з медіаправа В’ячеслава Якубенка, в аеропорту, вокзалі чи в поїзді просто неможливо встановити наскільки ліцензійний є той чи інший продукт.

Для цього потрібна відповідна система кодів, повинен бути доступ до системи кодів самого виробника.

Та й самі прикордонні пункти треба модернізувати. А це додаткові кошти, на які європейські платники податків можуть не погодитися.

Тож, суттєво ніяких змін при проходженні контролю митного не буде, прогнозує Якубенко.

Наразі ж мандрівникам правозахисники рекомендують перед поїздкою дізнаватись, чи приєднана країна до угоди АСТА, оскільки у разі конфіскації пристрою з нелегальним контентом, компенсацію за нього ніхто не надасть.

Як відомо, на сьогодні норми угоди АСТА уже діють в Австралії, Південній Кореї і Мексиці.

Від «Аратти». Цікаво, а якщо неліцензійну пісню, фільм чи навігаційну програму знайдуть в пам`яті автомобільного медіацентру, під час перетину кордону, - митники знищать автомобіль цілком чи будуть демонтувати обладнання?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.