Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Адвокат Федур вважає суд і слідство у справі Гонадзе спектаклем

Правосуддя 11367 переглядів

Опубліковано - 11.01.2007 18:41 | Всі новини | Версія для друку

Адвокат Федур вважає суд і слідство у справі Гонадзе спектаклем
Адвокат Федур вважає суд і слідство у справі Гонадзе спектаклем
Вчора в апеляційному суді Києва в закритому режимі заслуховували свідчення чергового свідка у справі Георгія Гонгадзе – співробітника “наружки”.

Станом на сьогоднішній день опитано більше половини свідків (у матеріалах справи їх значиться більше 40), пише газета "Сєгодня".

Адвокат одного з підсудних Микола Лаптієв ходом процесу задоволений.

"За 25 років юридичної практики я ще не бачив, щоб судді настільки детально і копітко все вивчали", - сказав він.

У той же час, пише видання, на слуханнях раз у раз відбуваються накладки.

"Кульмінацією абсурду став випадок з речовими доказами у справі, коли із запечатаного конверту з написом "ланцюжок" суддя витягнув... горілчану пробку. Присутні були в шоці. Втім, пізніше розібралися, що пробка була такою собі саморобною коробочкою для декількох ланок ланцюжка, хоча до цього всі були упевнені, що прикраса – ціла", - пише видання.

Андрій Федур - адвокат, який раніше представляв інтереси матері убитого журналіста Лесі Гонгадзе, заявив, що і сам суд, і розслідування справи Гонгадзе він вважає спектаклем.

"Судять трьох ментів, які начебто убили, але не можуть пояснити, навіщо!" – говорить адвокат. На думку Федура, знайдене в Таращі тіло взагалі не належало Георгію.

"Були як мінімум два трупи, організатори зрозуміли це пізно, тому перший труп (не Георгія, знайдений під Таращею і "засвічений" журналістами, що приїхали туди) замінили (на тіло Гонгадзе, яке і відвезли до Києва). Тому і два шматочки тканин, які таращанський експерт Воротинцев передав Олені Притулі, як потім показала експертиза, не належать Георгію!", вважає Федур.
Від “Аратти”: Нам, як і багатьом колегам Георгія Гонгадзе, й досі абсолютно не зрозумілі мотиви, за якими судове розслідування у справі про звіряче вбивство людини зробили закритим. Якими такими державними таємницями міг володіти український журналіст? Із якого такого дива СБУ та МВС вели за ним спостеререження й документування? Який суд давав на ці дії санкції? Хто давав вказівки чи писав заяви, які стали формальними підставами для цих оперативно-розшукових дій? І головне, - чому сучасна влада робить усе, щоб ті співробітники правоохоронних органів, які вчиняли незаконні дії не тільки не були названі громадськості, а й залишилися на своїх посадах? Що, готується операція “Гонгадзе-2”? Хто наступний має прийняти люту смерть за свободу слова в Україні? Бо якщо немає відповіді на ці питання, якщо ці люди й надалі працюватимуть у спецслужбах, - у брудних політиків будуть свербіти рученятка використати їхні послуги знову.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.