Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росіяни знайшли сліди інопланетян?

Невідоме 23018 переглядів

Опубліковано - 25.01.2013 12:14 | Всі новини | Версія для друку

Росіяни знайшли сліди інопланетян?
Росіяни знайшли сліди інопланетян?
У російському вугіллі знайшли шматок механічної деталі, яку використовували ще в часи, коли на Землі бігали динозаври, а людей не існувало.

Як повідомляє The Huffington Post, фрагмент деталі нагадує зубчату "зірочку", яка могла б використовуватися в механізмі трансмісії. Дивний артефакт знайшов всередині грудки вугілля мешканець Владивостоку на ім’я Володимир.

Чоловік віддав знахідку біологу Валерію Брієру, який вирішив дослідити походження деталі. Шматок вугілля, в якій вона була, добули на Чорногородській шахті в Хакасії. Вік тутешніх покладів вугілля сягає 300 мільйонів років.

Вчені припускають, що знайдена деталь теж може мати такий же вік. Провівши аналіз знахідки, експерти з’ясували, що вона виконана зі сплаву алюмінію і магнію. На думку вчених, це є доказом, що шматок "зірочки" - рукотворний виріб. Однак хто і навіщо її створив, поки не відомо.

У свою чергу західні вчені переконані, що знайдений артефакт – сфабрикований і не становить історичної цінності.

"Якщо цей артефакт справжній, чому російські вчені не опублікували жодної статті в наукових журналах про нього? Чому взагалі досі не надали жодних деталей аналізу, який вони провели? Знаєте, скандальних знахідок так багато, що важко серед них знайти справжні", - переконана геолог Шерон Хілл.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Невідоме»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Причина того, що важко керувати народом, полягає в тому, що народ освічується і в ньому багато розумних ”
Лаоцзи

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.