Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чим далі від дому, тим більше позитиву

У світі науки 8837 переглядів

Опубліковано - 17.04.2013 05:13 | Всі новини | Версія для друку

Міра віддаленості від дому впливає на настрій
Міра віддаленості від дому впливає на настрій
За статистикою, більшість “добрих” твітів були опубліковані в основному за межами дому та рідного міста.

Група вчених з департаменту математики і статистики університету Вермонта проаналізувала зміст 37 мільйонів статусів користувачів Twitter, які створювалися в різний час, у різних місцях і різних містах США, пише Phys.Org.

При цьому дослідники враховували точне місце розташування користувачів, що виявилося можливим завдяки датчикам GPS і функції геолокації на мобільних пристроях. Спостерігаючи за опублікованими записами людей і їхнім емоційним наповненням, дослідники складали "показники щастя" мешканців країни.

Як показало дослідження, пости користувачів, які перебувають далеко від дому, виглядають більш позитивними і доброзичливими порівняно з повідомленнями тих, хто перебуває в рідному місті - вдома чи в офісі.

Вчений Кріс Денфорт і його колеги використовували інструмент для аналізу емоційного стану, який вони назвали "гедонометр". Дослідження базувалося на порівнянні твітів з використанням бази із 10 тисяч слів з позитивними і негативними емоційними відтінками. Так, до слів, що характеризують позитивні емоції, належали, зокрема, "супер", "щасливий", "новий", "круто", "добре", "любов", "лол", "відпочинок", "пляж". До списку "негативних" слів, у свою чергу, увійшли "ніколи", "божевільний", "ні", "не можу", "не хочу", "ненавиджу".

Повідомляється, що за статистикою, більшість "добрих" твітів були опубліковані в основному за межами дому та рідного міста. За словами соціологів, отримані дані можуть стати основою для нових методів вивчення соціальних зв’язків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.