Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Перед підняттям тарифів на проїзд столичний метрополітен традиційно бідкається про збитки

Регіональні новини Регіон: м.Київ 7978 переглядів

Опубліковано - 29.07.2013 13:15 | Всі новини | Версія для друку

Перед підняттям тарифів на проїзд столичний метрополітен традиційно бідкається про збитки
Перед підняттям тарифів на проїзд столичний метрополітен традиційно бідкається про збитки
Фінансовим результатом господарської діяльності Комунального підприємства “Київський метрополітен” за І півріччя 2013 року став збиток у сумі 177,6 млн грн.

Про це повідомила пре-служба підземки.

Таким чином, збиток київського метро зріс на 70,8 млн грн у порівнянні із І кварталом 2013 року (106,8 млн грн).

Доходи Київського метрополітену за І півріччя 2013 року становили 470,1 млн грн.

З них: від перевезень пасажирів - 371,6 млн грн; від надання площ в оренду (згідно з рішенням Київської міської ради 50% надходжень підлягає обов’язковому перерахуванню до бюджету міста Києва) - 8 млн грн; від надання права на тимчасове використання місць під рекламу - 5,8 млн грн; інші (від надання послуг стороннім організаціям, об’єктів соціальної сфери, реалізації вторресурсів тощо) - 18,1 млн грн; отримані бюджетні асигнування за пільговий проїзд з міського бюджету - 16 млн грн, які перераховано до бюджету Києва (недоотримано за виконану роботу трудовим колективом метрополітену з перевезень пільговиків - 56,5 млн грн); отримані бюджетні асигнування за пільговий проїзд з державного бюджету - 50,6 млн грн (недоотримано за виконану роботу трудовим колективом метрополітену з перевезень пільговиків - 27,4 млн грн).
Витрати Київського метрополітену за І півріччя 2013 року становили 647,7 млн грн.

З них: на оплату праці - 254,7 млн грн; відрахування до державних та соціальних фондів - 93,6 млн грн; придбання матеріалів, сировини, комплектуючих для ремонту вагонів, колій, ескалаторів, кабельного господарства тощо - 26,1 млн грн; електроенергія - 42,8 млн грн; тепло -, водопостачання, паливо, газ - 15,2 млн грн; амортизація - 94,2 млн грн; інші операційні витрати (обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування, банківські послуги, вивіз сміття, зв’язок, охорона праці, податки тощо) - 29,3 млн грн; обов’язковий платіж у розмірі 50% суми надходжень від оренди - 4 млн грн; фінансові та інші витрати (обслуговування кредитів, залучених на придбання вагонів, будівництво метрополітену за рахунок бюджетних коштів - 75,2 млнгрн, інші витрати - 12,6 млн грн) - 87,8 млн грн.

Як повідомлялося раніше, вартість проїзду у Київському метрополітені планують підвищити приблизно удвічі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Регіональні новини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда”
Фрідріх Ніцше

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.