Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Amnesty International зібрала докази тортур на сході України

За право людини 10883 перегляди

Опубліковано - 11.07.2014 14:00 | Всі новини | Версія для друку

Amnesty International зібрала докази тортур на сході України
Amnesty International зібрала докази тортур на сході України
Міжнародна правозахисна організація Amnesty International зібрала «переконливі докази» тортур щодо активістів, демонстрантів і журналістів на сході України протягом останніх трьох місяців.

Про це йдеться в повідомленні правозахисників на їхньому сайті.

Amnesty International склала список зі ста цивільних, які були захоплені в полон сторонами конфлікту. ООН повідомила про 222 викрадення людей на території України протягом останніх трьох місяців, Міністерство внутрішніх справ має дані про півтисячі таких випадків.

Більшу частину викрадень здійснюють озброєні сепаратисти, повідомив заступник директора Amnesty International у Європі і Центральній Азії Денис Кривошеєв.

Найчастіше людей затримують із політичних мотивів, але є факти, коли викрадення і тортури використовуються збройними групами для тероризування місцевого населення або з метою отримання викупу.

Правозахисники наводять конкретні приклади тортур на сході України. 19-річний проукраїнський активіст Олександр був викрадений проросійськими бойовиками в Луганську, його били протягом доби. Хлопця відпустили, взявши з його батька викуп 60 тисяч доларів.

Учасниця акцій за єдність України Ганна розповіла Amnesty International, що в полоні її змусили власною кров’ю написати сепаратистське гасло на стіні камери.

16-річний проросійський «стрімер» Влад у Маріуполі, який розмістив у мережі відео про дії української армії, розповів після звільнення про побиття і тортури. Він каже, що його змусили писати «звернення до народу України» і вигукувати українські націоналістичні гасла.

Amnesty International закликає обидві сторони конфлікту припинити тортури і викрадення людей, а владу України створити єдиний реєстр таких інцидентів і ретельно розслідувати кожний із них.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.