Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Німецька розвідка вважає сепаратистів винними у збитті MH17

Надзвичайна подія 12469 переглядів

Опубліковано - 20.10.2014 01:49 | Всі новини | Версія для друку

Німецька розвідка вважає сепаратистів винними у збитті MH17
Німецька розвідка вважає сепаратистів винними у збитті MH17
Німецьке видання Der Spiegel повідомило в неділю, що розвідка Німеччини складає на проросійських сепаратистів відповідальність за збиття малайзійського авіалайнера на Донбасі.

Як мовиться в дописі на сайті видання, про такий висновок, зроблений за результатами детального аналізу, ще 8 жовтня повідомив голова Федеральної служби розвідки Німеччини Ґергард Шиндлер.

Видання пише, що про це він говорив тоді у виступі перед членами комітету Бундестаґу з нагляду за діяльністю розвідки, але не згадує джерел своєї інформації.

За повідомленням, Шиндлер подав широке коло доказів, включно з супутниковими й іншими фотографіями. Із цих даних, пише видання, випливає, що сепаратисти збили пасажирський літак «Малайзійських авіаліній» із зенітного ракетного комплексу «Бук», який вони захопили в українській військовій частині протиповітряної оборони.

Крім того, стверджує видання, розвідка дійшла однозначного висновку і про те, що українські фотографії, які стосуються обставин цієї катастрофи, були «сфальшовані», що видно з їхніх деталей. Про які саме фотографії йдеться, Der Spiegel не уточнює.

Водночас сфальшовані і дані Росії, яка стверджувала, що ракету по літаку запустили українські військові і що поблизу лайнера летів український штурмовик, мовиться в дописі.

Ніяких повідомлень про такі дані німецької розвідки з інших джерел наразі немає.

У дописі нагадано, що комісія з розслідування трагедії, яке здійснюють Нідерланди, в попередньому звіті ще не склала вини за неї ні на яку сторону.

Видання Der Spiegel відоме тим, що може публікувати перекручену чи й прямо сфальшовану інформацію. Так, зокрема, кілька разів ставалося в його публікаціях, присвячених війні Росії проти Грузії 2008 року – тоді видання неправдиво висвітлювало події з проросійської позиції.

Як це було

Літак «Малайзійських авіаліній» «Боїнг-777» рейсу MH17 був збитий над Донбасом 17 липня. Загинули всі 298 людей, які були в ньому. Найбільше серед них було громадян Нідерландів, а також, зокрема, 4 громадяни Німеччини.

Сепаратисти спершу святкували успішне збиття літака, вважаючи, що то український військовий транспортник. Потім вони почали заперечувати це і стирати свої первісні повідомлення в соціальних мережах.

Росія зробила спробу скласти вину на українських військових, які, за твердженнями Москви, збили літак або зі свого ЗРК, або зі штурмовика Су-25, який нібито летів неподалік. Су-25, літак для ударів по наземних цілях, із озброєнням не здатен вести бойові дії на висоті понад 5 тисяч метрів, тоді як збитий «Боїнг-777» був на висоті понад 10 тисяч. У статті про цей літак у російській «Вікіпедії» після таких заяв російських військових відразу почалися спроби підправити її, щоб «підняти» стелю цього літака до 10 тисяч метрів.

Також сепаратисти заявляли, що мають один чи два «Буки», захоплені в одній із українських частин. Після збиття літака вони почали стирати й ці повідомлення. Українські військові підтверджували, що до рук сепаратистів дійсно потрапили ці установки, але виведені з ладу і не придатні до дії.

Служба безпеки України і користувачі соцмереж навели велике число фотографій, відеозаписів та інших даних, які можуть свідчити, що літак збили з установки «Бук», доставленої з Росії і після збиття поверненої назад. За деякими з цих повідомлень, екіпаж установки під час її перебування в Україні теж складали російські військові, а не місцеві сепаратисти. Ця версія не доведена остаточно.

Росія відкидає свою причетність до трагедії, як і взагалі до подій на Сході України.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Надзвичайна подія»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.