Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Удари долі роблять нас легковірними

Охорона здоров`я 16149 переглядів

Опубліковано - 25.05.2006 13:09 | Всі новини | Версія для друку

Удари долі роблять нас легковірними
Удари долі роблять нас легковірними
Люди, які не раз одержували від життя жорстокі уроки, більш легковірні, ніж ті, хто виріс у захищених, тепличних умовах. Таку закономірність виявили вчені Лестерського університету Великої Британії.

Шестимісячне дослідження, що провели в університетській Школі психології Кім Дрейк, Рей Булл та Джуліан Бун, показало, що несприятливі події, пережиті в дитинстві та юності, згодом призводили до того, що тих же людей у похилих літах простіше було ввести в оману. Проаналізувавши 60 таких екземплярів, психологи дійшли висновку, що вони, наприклад, більш вразливі до впливу ЗМІ або рекламних компаній або скоріше здатні піддатися тиску на допиті в поліцейській дільниці та бути брехливо обвинуваченими.

Хоча деякі з бувалих людей після безлічі нещасть і стають більш тверезомислячими, більшість, навпаки, перестають довіряти власним оцінкам і менш впевнені в своїй думці. Теорія, запропонована психологами Лестерського університету, однаково стосується і чоловіків, і жінок.

Навпаки, щасливе дитинство може забезпечити свого роду захист на все наступне життя, як би воно не склалося. Воно не обов'язково повинне бути зовсім безпроблемним, просто важливо, щоб у загальній хронологічній послідовності гарні події передували поганим, тоді неприємності не вплинуть на психіку так руйнівно.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.