Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Сінгапурі фасади будинків покриють органічними сонячними батареями у вигляді полімерної плівки

Технології 19653 перегляди

Опубліковано - 1.04.2015 05:15 | Всі новини | Версія для друку

Полімерні плівки будуть просто наклеюватися на вертикальні поверхні фасаду
Полімерні плівки будуть просто наклеюватися на вертикальні поверхні фасаду
Німецька компанія Heliatek отримала замовлення на облаштування органічними сонячними панелями п’яти будівель та навісу у Сінгапурі.

Проект може започаткувати зовсім нову сонячну технологію і стати однією з найбільших установок, де електроенергію вироблятимуть полімерні плівки. Загальна площа майбутньої фасадної електростанції дорівнює 226 кв.м, максимальна потужність - 12 кВт.

Полімерні плівки будуть просто наклеюватися на вертикальні поверхні фасаду. До травня Heliatek планує виготовити на конвеєрі різнокольорові, матові та прозорі плівки, після чого розпочнеться монтаж.

Результати проекту з бюджетом 500 000 євро мають вплинути на майбутній енергобаланс Сінгапуру. Зараз країну-державу електрикою забезпечують передусім газові електростанції, а також три сміттєспалювальні заводи і одна електростанція на кам’яному вугіллі.

Органічні сонячні панелі у порівнянні з кристалічними з кремнію мають істотну перевагу: їх продуктивність не змінюється з підвищенням температури, що дуже важливо насамперед в умовах гарячого клімату Сінгапуру. Як відомо, кремнієві панелі виробляють менше електроенергії при нагріванні.

Випробування пройдуть під наглядом державного Інституту досліджень у сфері сонячної енергетики і триватимуть 18 місяців. Фактично у Сінгапурі майже немає місця для розміщення великих фотовольтаїчних модулів, проте є достатньо фасадів, які можна переобладнати на електростанції.

Виробництво органічних сонячних панелей з полімерної плівки коштує значно дешевше і потребує менших витрат енергії, ніж з кремнію.
Виробництво органічних сонячних панелей з полімерної плівки коштує значно дешевше і потребує менших витрат енергії, ніж з кремнію
Виробництво органічних сонячних панелей з полімерної плівки коштує значно дешевше і потребує менших витрат енергії, ніж з кремнію

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Сила уряду тримається на невігластві народу, і він знає це і тому завжди буде боротися проти просвітництва. Час нам зрозуміти це”
Лев Толстой

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.