Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Медведчук у Мінську: спочатку потрібен закон про вибори на Донбасі, а потім – безпека

Політика 8338 переглядів

Опубліковано - 3.08.2016 17:24 | Всі новини | Версія для друку

Медведчук у Мінську: спочатку потрібен закон про вибори на Донбасі, а потім – безпека
Медведчук у Мінську: спочатку потрібен закон про вибори на Донбасі, а потім – безпека
У Мінську на черговому раунді переговорів Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі представник України в підгрупі з гуманітарних питань Віктор Медведчук висловився за те, щоб спершу Київ ухвалив закон про вибори на окупованій частині Донбасу, а потім починали вирішувати питання безпеки в регіоні.

Він повідомив журналістам, що стосовно проблеми проведення виборів на Донбасі не можуть про них домовитися ані тут, ані на рівні «нормандської четвірки».

«Є різні підходи, і коли кажуть, що треба спочатку забезпечити умови безпеки – ну, це природньо. Але до того, як проводити вибори, а точніше виборчу кампанію, треба ухвалити закон. Закон про вибори має ухвалити Верховна Рада України. А щоб його внесли в залу Верховної Ради та проголосувати, його треба узгодити (з представниками підтримуваних Росією сепаратистів – ред.). Тому поки немає узгодження, немає ухвалення закону, говорити про те, що причиною непроведення виборів є безпека, – я б сказав, що це перебільшений фактор. Тому що дійсно треба узгодити і ухвалити закон, а потім казати, що виборчу кампанію можна оголосити тільки в умовах безпеки», – заявив він.

Медведчук також заявив про своє «тверде переконання», що поки не досягнуть прогресу в політичних питаннях врегулювання ситуації на Донбасі, «мирне врегулювання залишається під великим сумнівом». Медведчук пояснив, що йдеться про закони щодо виборів на окупованих територіях Донбасу, про їхній «особливий статус», про «амністію» учасникам бойових дій, про зміни Конституції України тощо.

Усього переліченого Медведчуком домагається від України Росія і підтримувані нею збройні сепаратистські угруповання «ДНР» і «ЛНР, визнані в Україні терористичними, які також хочуть узгодження з ними українського законодавства з цих питань.

Натомість Україна виступає за зупинення обстрілів на Донбасі і досягнення безпеки як передумову можливих виборів, без якої про самі вибори нема сенсу говорити.

Віктора Медведчука, який не приховує, що є кумом президента Росії Владіміра Путіна, називають одним із головних провідників політики «русского мира» в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.