Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рада ЄС завершила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною

Світ навколо нас 4877 переглядів

Опубліковано - 11.07.2017 14:12 | Всі новини | Версія для друку

Рада ЄС завершила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною
Рада ЄС завершила ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною
Рада ЄС зробила останній крок, необхідний для завершення ратифікації Угоди про асоціацію з Києвом. Вона має повною мірою запрацювати з 1 вересня цього року.

Рада Європейського Союзу у вівторок, 11 липня, схвалила укладення Угоди про асоціацію з Україною від імені ЄС, завершивши таким чином процес ратифікації угоди. Як повідомляється на сайті Ради ЄС, повна імплементація положень угоди розпочнеться з 1 вересня 2017 року.

У повідомленні нагадується, що велика частина угоди застосовується ще з 1 вересня 2014 року, а положення, які стосуються режиму вільної торгівлі – з 1 січня 2016 року. Завершення процесу ратифікації та набуття угодою чинності "надасть нового імпульсу у співпраці в таких галузях, як зовнішня та безпекова політика, юстиція, свобода та безпека оподаткування (включаючи міграцію), управління державними фінансами, наука та технології, освіта та інформаційне суспільство", наголошується у повідомленні Ради ЄС.

Нагадаємо, політичну частину угоди між Києвом і Брюсселем було підписано 21 березня 2014 року, а економічну частину - 27 червня 2014 року. Довгий час єдиною державою-членом ЄС, яка гальмувала ратифікацію угоди між Брюсселем і Києвом, залишались Нідерланди. Проте завершення королівством процесу ратифікації минулого місяця дало "зелене світло" для завершення ратифікації документу Євросоюзом в цілому.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Відберіть у народу все, і все він може повернути, але відберіть мову, і він ніколи її більше не створить... Нову батьківщину може створити народ, але мову - ніколи; вмерла мова в устах народу - вмер і народ...”
Костянтин Ушинський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.