Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Siemens виходить з російської компанії на тлі скандалу з турбінами в Криму

Скандал 8453 перегляди

Опубліковано - 21.07.2017 14:24 | Всі новини | Версія для друку

Siemens виходить з російської компанії на тлі скандалу з турбінами в Криму
Siemens виходить з російської компанії на тлі скандалу з турбінами в Криму
Німецька виробнича компанія Siemens заявила про вихід зі складу російської енергетичної компанії ЗАТ “Інтеравтоматика”.

Відповідне рішення було ухвалено на тлі скандалу із постачанням газових турбін виробництва компанії Siemens до анексованого Криму.

Німецька компанія заявляє, що володіє достовірною інформацією про те, що чотири турбіни, які були продані Росії, опинилися у Криму проти її волі.

"Це є явним порушенням контрактних зобов’язань компанії Siemens, довіри та правил ЄС", - цитує заяву компанію інформагенція Reuters.

До Криму замість Краснодару

На початку липня агенція Reuters оприлюднила інформацію про те, що Росія доправила газові турбіни виробництва німецького концерну Siemens до Криму.

Європейським компаніям заборонено постачати газове обладнання на цю територію через санкції, запроваджені Євросоюзом після анексії півострова Росією у 2014 році.

Тоді повідомлялося, що дві з чотирьох газових турбін, які привезли на об’єкт у Краснодарському краї, потрапили до Криму.

Компанія Siemens заявила, що поставки здійснили всупереч її волі і що вона має намір ініціювати кримінальне розслідування щодо відповідальних осіб.

За словами представника Siemens, покупцем газових турбін, які потрапили до Криму, виступала російська державна компанія "Технопромекспорт", що входить в "Ростех".

Прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков наполягав на тому, що турбінні установки, доставлені до Криму, виготовлені в Росії.

Пізніше компанія звернулася до Арбітражного суду Москви із позовом проти російської державної інжинірінгової компанії "Технопромекспорт", що входить в "Ростех", а також до СП "Силові машини" і Siemens в Петербурзі, де виробляли турбіни.

У четвер стало відомо, що рада директорів російської компанії "Силові машини" припинила повноваження гендиректора компанії Романа Філіппова.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.