Аратта - На головну

20 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Спецслужби США: КНДР може сама виробляти ракетні двигуни

Світ навколо нас 5975 переглядів

Опубліковано - 16.08.2017 17:07 | Всі новини | Версія для друку

Спецслужби США: КНДР може сама виробляти ракетні двигуни
Спецслужби США: КНДР може сама виробляти ракетні двигуни
Північна Корея має всі технічні можливості для самостійного випуску ракетних двигунів, повідомляє Reuters з посиланням на джерела серед американських розвідників.

Північна Корея спроможна самостійно виробляти двигуни для ракет, повідомив Reuters неназваний представник американських спецслужб у вівторок, 15 серпня. "Ми маємо дані розвідки, які дозволяють припустити, що КНДР не залежить від імпорту ракетних двигунів. Натомість ми вважаємо, що вони в змозі виробляти двигуни самі", - зазначило джерело, не вказавши жодних деталей.

Ще один співрозмовник Reuters, котрий представляв американські спецслужби, не виключив можливості того, що нещодавньому прогресу північнокорейській ракетній програмі міг сприяти факт наявності допомоги закордонних експертів. Так само не виключається, що фахівці КНДР, причетні до північнокорейської ракетної програми, могли отримати відповідну освіту та підготовку в Росії або в іншій країні.

Незалежні експерти вказують на хибність висновків IISS

Водночас не всі незалежні експерти поділяють думку, висловлену у доповіді Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS), де вказувалось на причетність України до ракетної програми КНДР. Так, Джеффрі Левіс, дослідник при Монтерейському інституті міжнародних досліджень (штат Каліфорнія) не знайшов подібності між двигунами радянського зразка РД-250 та тими, котрі видно на знімках нових північнокорейських ракет. Його висновки також вказують на те, що ці ракетні двигуни КНДР розробляла сама, утім не без допомоги іранських фірм.

Раніше газета New York Times повідомила з посиланням на доповідь Міжнародного інституту стратегічних досліджень, що КНДР могла придбати на чорному ринку двигуни для міжконтинентальних балістичних ракет. У поле зору авторів статті потрапили російські та українські підприємства, у тому числі "Південмаш" та КБ "Південне".

Згодом як у самих цих українських підприємствах, так і в Державному космічному агентстві України категорично заперечили будь-яку можливість передачі КНДР ракетних двигунів чи технологій їхнього виготовлення.

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.