Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Угода про асоціацію між Україною та ЄС набрала чинності

Політика 4989 переглядів

Опубліковано - 1.09.2017 12:59 | Всі новини | Версія для друку

Угода про асоціацію між Україною та ЄС набрала чинності
Угода про асоціацію між Україною та ЄС набрала чинності
Угода про асоціацію, яка зміцнює зв’язки між Україною і Європейським союзом, вступила в силу 1 вересня, завершивши чотирирічний процес політичних кроків довкола цього документа.

Угода мала бути підписана в листопаді 2013 року на той час президентом України Віктором Януковичем, але під тиском Москви нині політик-утікач відмовився це зробити, що викликало масові протести громадян і повалення режиму Януковича в лютому 2014 року. В кінцевому підсумку Угода була підписана нинішнім президентом Петром Порошенком в червні 2014 року.

Однак угода, яка вимагала одностайного схвалення ЄС, залишалася нерозглянутою після того, як 61 відсоток виборців у Нідерландах висловилися проти цього на референдумі в квітні 2016 року.

Уряд Нідерландів спробував зменшити перестороги своїх виборців у грудні шляхом переговорів з 27 країнами-членами ЄС щодо юридичного доповнення, яке підкреслювало, що Угодою Україні не надаватиметься автоматичне членство в ЄС чи будь-які гарантії військової допомоги. Зрештою голландські законодавці проголосували за Угоду на початку цього року і ратифікували її в червні. Всі 28 держав-членів ЄС офіційно схвалили Угоду про асоціацію з Україною в липні.

Багато норм Угоди про асоціацію були тимчасово застосовані іще з 2014 року, але вступ в дію угоди забезпечить більш тісну співпрацю між Брюсселем і Києвом в таких сферах, як зовнішня політика, правосуддя, освіта, наука і технологія.

«Це дійсно серйозне оновлення в наших відносинах», – заявила посол Естонії в ЄС Кая Таель. За її словами, Україна та ЄС із вступом у силу Угоди про асоціацію мають «весь спектр інструментів» для співпраці. Таель, чия країна головує нині в Раді ЄС, також зазначила, що Євросоюз і Україна «вже виконують частину Угоди, дещо вже протягом багатьох років».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.