Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Кібервійна. Хакери РФ мали намір зламати 4700 поштових скриньок політиків по всій планеті

Світ навколо нас 4757 переглядів

Опубліковано - 2.11.2017 14:57 | Всі новини | Версія для друку

Кібервійна. Хакери РФ мали намір зламати 4700 поштових скриньок політиків по всій планеті
Кібервійна. Хакери РФ мали намір зламати 4700 поштових скриньок політиків по всій планеті
Інформагенція AP виявила, що окрім пошти Гілларі Клінтон, хакери, пов’язані з Росією, мали на меті зламати поштові скриньки тисяч політиків та активістів в Україні, США, Росії та інших країнах світу.

Хакери, які зламали пошту Гілларі Клінтон, кандидатки у президенти США від Демократичної партії, мали на меті викрадення інформації близько 4700 користувачів пошти Gmail по всій планеті. На це вказує список цілей хакерів, який опинився у руках журналістів Associated Press (AP).

У списку згадуються поштові адреси президента України Петра Порошенка, опозиціойного депутата Сергія Лещенка, колишнього державного секретаря США Джона Керрі, представника Ватикану в Києві, московського панк-гурту Pussy Riot та багатьох інших посадовців і активістів різного рівня.

Дані інформагенція зібрала завдяки компанії Secureworks, яка проаналізувала 19 тисяч шкідливих інтернет-посилань, десятки хакерських поштових повідомлень та інтерв’ю із понад сотнею жертв хакерів. Secureworks натрапила на витік даних хакерської групи Fancy Bear, що частково розкриває їхню схему злому поштових скриньок. П’ятеро експертів, залучених AP до оцінки результатів дослідження, заявили, що список поштових адрес являє перелік осіб, яких Кремль хотів би "дискредитувати чи змусити замовкнути".

Підозри, що Fancy Bear є пов’язаною з російськими спецслужбами і мала на меті вплинути на вибори в США, не є новими, однак дані, отримані інформагенцією, є першим предметним доказом у цій справі.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минулі покоління лишили нам не так розв`язання проблем, як самі проблеми”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.