Аратта - На головну

19 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Дедалі більше урядів використовують ботів і тролів в інтернеті

Світ навколо нас 4785 переглядів

Опубліковано - 14.11.2017 16:26 | Всі новини | Версія для друку

Дедалі більше урядів використовують ботів і тролів в інтернеті
Дедалі більше урядів використовують ботів і тролів в інтернеті
Ситуація з цензуруванням інтернету погіршується сьомий рік поспіль, констатують в організації Freedom House. Дедалі більше урядів вдаються до використання проплачених коментаторів, тролів та ботів.

Керівництво дедалі більшої кількості держав у світі вдається до практики маніпулювання у соціальних мережах та придушення інакомислення в інтернеті за зразком того, як це відбувається в Росії та Китаї. Про це йдеться у дослідженні міжнародної неурядової правозахисної організації Freedom House, присвяченому стану свободи слова в інтернеті, оприлюдненому у вівторок, 14 листопада.

Правозахисники вивчили ситуацію зі свободою слова в мережі у 65-ти країнах та з’ясували, що у 30-ти з них уряди вдаються до маніпуляцій в інтернеті з метою придушення інакомислення. Для цього вони використовують проплачених коментаторів, тролів та ботів, які розповсюджують фейкові новини та пропагандистські повідомлення. Роком раніше до такої практики вдавались 23 країни.

За даними Freedom House, маніпулювання інформацією та дезінформація відігравали важливу роль під час виборів у щонайменше 18-ти державах світу протягом минулого року, включаючи Сполучені Штати Америки, інформує AFP.

"Використання проплачених коментаторів та політичних ботів для поширення урядової пропаганди започаткували Китай та Росія, але зараз це явище набуло глобального масштабу", - наголосив президент Freedom House Майкл Абрамович. На його думку, ці технології завдають значної шкоди демократії та громадянській активності. Ускладнює ситуацію те, що з такими формами боротьби з інакомисленням важче боротись, ніж з іншими формами цензури, тому що їх важко виявити, зазначають в організації.

Загалом, за оцінкою Freedom House, ситуація зі свободою слова в інтернеті у світі погіршується сьомий рік поспіль. Лідером за цензуруванням в інтернеті третій рік поспіль залишається Китай.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.