Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- у 1919-1920 роках Кам`янець-Подільський ненадовго став державним центром України - останньою столицею УНР. Сюди перемістилися Директорія та Уряд УНР. В місті постав Комітет охорони Республіки. Однак у 1920 році Червона армія розгромила війська УНР.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Путін не просто обрав сторону в конфлікті, а вдерся до іншої держави

Світ навколо нас 4439 переглядів

Опубліковано - 14.12.2017 12:21 | Всі новини | Версія для друку

Путін не просто обрав сторону в конфлікті, а вдерся до іншої держави
Путін не просто обрав сторону в конфлікті, а вдерся до іншої держави
Держсекретар США Рекс Тіллерсон вкотре наголосив: Росія вдерлася на територію України і санкції будуть тривати, поки загарбані території не звільнять.

“Одна справа, коли країни обирають ту чи іншу сторону в конфлікті – Росія обрала сторону Башара аль-Асада, а наш вибір був іншим; але коли одна країна нападає на територію іншої – так тривати не може. Вторгнення Росії до України є неприйнятним.”- наголосив держсекретар США Рекс Тіллерсон, виступаючи на форумі вашингтонського аналітичного центру Atlantic Council.

"Саме на цьому (неприйнятності вторгнення до іншої держави - Г.А.) заснований дуже суворий режим санкцій, які США та Європа наклали на Росію в результаті вторгнення. Цей режим не зміниться допоки вторгнення Росії до України не буде врегульоване і територіальну цілісність України не буде поновлено", - заявив головний дипломат США.

Тіллерсон зазначив важливість розблокування Мінського процесу. "Ці переговори були заморожені, коли я почав працювати на посаді і на нашій першій зустрічі Путін запитав, чи можливо призначити когось, хто б напряму працював з ним і з Кремлем над поновленням переговорів.

Я призначив посла Курта Волкера, щоб він займався цим питанням", - заявив Тіллерсон.

Припинення насильства на сході України є найбільш нагальним питанням на якому наголосив Держсекретар.

"Там більше жертв серед цивільного населення в 2017 році, порівняно з 2016 роком. Кількість порушень режиму припинення вогню зросла на 60%.

Наш пріоритет – припинити насильство і вбивства на сході України і ми дивимось, чи можна досягти певної домовленості, залучити миротворців, щоб припинити це насильство", - сказав Тіллерсон.

Питання Криму не знято з порядку денного. "Ми повернемося до питання про Крим, - заявив Тіллерсон. - Я знаю, що Путін чітко зазначив, що це питання не розглядається, але з часом воно постане".

Серед інших можливих точок дотику з Росією Тіллерсон відзначив пошук можливостей для співпраці в таких сферах як протидія тероризму, однак наголосив на важливості протидії гібридним діям з боку Росії.

"Як відомо, нам потрібно буде продовжувати протистояти гібридним ворожим діям Росії. Ми це відчули в наших виборах і ми отримуємо повідомлення від багатьох європейських країн, що вони відчувають те саме.

Я не можу зрозуміти, чому Росія вважає, що це в її інтересах шкодити вільним і справедливим виборам в інших країнах. Чого ви сподіваєтесь досягти? Я цього не розумію і ніхто не здатен відповісти на це запитання. Однак, ми ясно заявляємо, що ми це бачимо і це треба зупинити", - заявив Тіллерсон.

"Ми підтримуємо діалог – дуже потужний діалог між військовими і потужний дипломатичний діалог і ми будемо продовжувати вести цей діалог, але, як ми говоримо нашим партнерам в Росії – нам потрібні гарні новини. Потрібно, щоб в цих відносинах відбулось щось позитивне, але зараз ми не можемо ні на що вказати. Ми чекаємо, ми чекаємо", - сказав держсекретар.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.