Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС й надалі підтримуватиме Україну і ніколи не визнає анексію Криму

Політика Регіон: Автономна республіка Крим 3998 переглядів

Опубліковано - 18.03.2019 09:13 | Всі новини | Версія для друку

ЄС й надалі підтримуватиме Україну і ніколи не визнає анексію Криму
ЄС й надалі підтримуватиме Україну і ніколи не визнає анексію Криму
Верховний представник Європейського союзу із зовнішньої політики Федеріка Моґеріні критикує Росію через анексію Криму у 2014 році. Вона заначила, що ЄС і надалі підтримує український суверенітет і територіальну цілісність.

За її словами, Європейський союз ніколи не визнає анексію Криму.

«Російське порушення міжнародного права призвело до небезпечного росту напруги в Керченській протоці та Азовському морі», – йдеться в заяві Моґеріні.

Вона вказала, що агресія Росії стосовно українських кораблів є «нагадуванням негативних ефектів нелегальної анексії Кримського півострова на стабільність у регіоні».

Голова європейської дипломатії також засудила будівництво Росією Керченського мосту й назвала його «подальшим порушенням українського суверенітету та територіальної цілісності».

«ЄС очікує від Росії забезпечення безперешкодного та вільного проходу всіх кораблів через Керченську протоку», – зазначила Моґеріні.

Верховний представник ЄС із зовнішньої політики підкреслила, що Європейський союз не визнає проведення російських виборів на окупованих українських територіях.

На території Криму і Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Всяке партійне збіговисько складається із неуків і негідників”
Наполеон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.