Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Гонконзьких спамерів саджатимуть на п`ять років

Правосуддя 9033 перегляди

Опубліковано - 30.05.2007 02:56 | Всі новини | Версія для друку

Гонконзьких спамерів саджатимуть на п`ять років
Гонконзьких спамерів саджатимуть на п`ять років
Власті Гонконгу посилили покарання для спамерів, повідомляє France Presse. Тепер за масову розсилку рекламної інформації будь-яким способом (факс, електронна пошта, SMS або голосові повідомлення), спамер може опинитися за ґратами на строк до п`яти років і виплатити штраф в мільйон гонконзьких доларів (128 тисяч доларів США)

В тому випадку, якщо для організації розсилки спамер використовував комп'ютер іншого користувача за допомогою вірусу або злому системи безпеки (хакерство), покарання може бути збільшене до 10 років тюремного ув`язнення, повідомляє Lenta.Ru.

Також новий закон забороняє використовувати програмне забезпечення, що дозволяє автоматично підбирати адресу електронної пошти по словнику або здійснює пошук таких адрес в Інтернеті.

Нагадаємо, що за даними дослідження компанії Symantec, майже 70 відсотків електронних листів з азіатського регіону є спамом. Частка спаму з Китаю від загальної кількості небажаної кореспондеції з Азії складає 37 відсотків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ми не знаємо собі ціни, то чого ми варті?”
Микола Левицький

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.