Аратта - На головну

25 квітня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


«Шоу для телебачення»: міжнародні реакції на послання Зеленського до парламенту

Політика 863 перегляди

Опубліковано - 20.10.2020 18:45 | Всі новини | Версія для друку

«Шоу для телебачення»: міжнародні реакції на послання Зеленського до парламенту
«Шоу для телебачення»: міжнародні реакції на послання Зеленського до парламенту
20 жовтня президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням до парламенту «про внутрішнє і зовнішнє становище України». Радіо Свобода публікує перші міжнародні реакції на виступ.

«Президент України Володимир Зеленський сьогодні виступив із зверненням до парламенту. А точніше, він прочитав своє звернення з телесуфлера. Вся подія була чисто шоу-постановою для телебачення, а не виступом перед парламентом», – написав у своєму твітері голова представництва німецького фонду Генріха Белля в Україні Сергій Сумленний в англомовному твіті.

«Сьогодні Зеленський звернувся до Ради. Дуже дотепно: «Ми хочемо, щоб люди там [у Криму та Донбасі] знали правду про Україну від України, а не від Кисельова», – пише у своєму твіттері Мелінда Геррінг із «Атлантичної ради».

Виступ Зеленського показовий: він здебільшого зупинявся на коронавірусі та війні. Потім він вдавався до швидких вивертів, щоб зобразити Україну сучасною, і нарешті заговорив про судову реформу та інші важкі теми аж в кінці», – додає експертка.

«Мені цікаво – українською мовою Зеленський вживав термін «народовладдя», а не «демократія», чи вважаються ці два синонімами?», – запитує кореспондент газети Lacroix Фабріз Депрез, у відповідь на твіт президента.

Дослідник Польського інституту міжнародних відносин (PISM) Даніель Желіговський, який уважно стежить за подіями в Україні, звернув особливу увагу на фразу Зеленського про будівництво конструктивного діалогу і добросусідські відносини з Угорщиною, Румунією, Польщею. «Разом з Польщею та Литвою ми заснували Люблінський трикутник», – цитує експерт українського президента у своєму твітері.

Оглядач Алекс Кокчаров звернув увагу на заяву українського президента про будівництво двох державних українських військово-морських баз для захисту Чорноморського регіону.

Серед тем, про які говорив президент України Володимир Зеленський перед парламентом: протидія епідемії коронавірусу, шляхи встановлення миру на сході України, деокупація Донбасу та повернення Криму, співпраця із міжнародними інституціями та країнами, які підтримують Україну, боротьба з корупцією, зміцнення народовладдя, проведення опитувань громадської думки, а також розвиток Збройних сил України і співпраця з НАТО.

Президент мав виступити зі щорічним посланням до Верховної Ради ще у квітні, але через епідемію коронавірусу обумовлене законодавством щорічне послання відклали.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.