Аратта - На головну

26 квітня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Туреччина чи Крим? Кримські курорти стали ще дорожчими

Туризм Регіон: Автономна республіка Крим 13951 перегляд

Опубліковано - 13.06.2006 20:42 | Всі новини | Версія для друку

Відпочинок в Криму стане ще дорожчим
Відпочинок в Криму стане ще дорожчим
Курортні ціни на півострові зростуть цього року на чверть, повідомляє Міністерство курортів і туризму АРК. Причин для подорожчання декілька.

По-перше, як стверджують експерти, на підвищення цін вплинуло зростання тарифів на енергоносії, паливо і продукти харчування.

Дорожнеча відпочинку тісно пов’язана також з цінами на квитки за проїзд в залізничному транспорті. Нагадаємо, від учора пасажирські перевезення зросли на 48 %. Квитки за проїзд в середньому подорожчали на 15-30 грн. (залежно від відстані). Останній чинник, вважають експерти, найбільше вдарить по кишені туристам із заробітком нижче середнього. Істотних втрат зазнають і туристичні фірми.

Разом з тим учасники кримського ринку туристичних послуг нарікають на політичну нестабільність на півострові. Події у Феодосії відлякують потенційних туристів. Так, низка російських туроператорів відпочинок на півострові вважають небезпечним. Випадки відмови від путівок до Криму, особливо дитячих, в Росії почастішали.

"Телеграми туроператорів, що з’ясовують ситуацію, що там у вас відбувається, телеграми в санаторії. Ті туроператори, які роками працювали із здравницями, особливо східними, починають сумніватися",- говорить міністр курортів і туризму АРК Володимир Савельєв.

Попри те останні підрахунки свідчать - кількість відпочиваючих в Криму залишиться на торішньому рівні. Щоб підтримувати ситуацію на цьому ж рівні і заохотити ще більше туристів в Криму на час курортного сезону готові спростити процес перевірки документів. Як повідомлялося раніше, цей експеримент почнеться з 15 червня ц.р. Державна митна служба в документах українців, що виїжджають на відпочинок, перевірятиме тільки прізвища. Відмінять на час сезону подвійний контроль потягів, які прибувають до Криму з Росії і Білорусії. Щоправда, це торкнеться тільки потягів з дітьми.

Також в Міністерстві курортів і туризму республіки збираються збільшити період відпочинку в Криму. В першу чергу за рахунок розвитку спортивного туризму, лікування, гірськолижного спорту і дайвінгу. На підтримку варто розраховувати і тим, хто надає послуги зеленого і сільського туризму. Для цих цілей бюджет Криму передбачив в цьому році 200 тис. грн.

Тим часом, за словами виконавчого директора Кримської асоціації туристичних агентств (КАТА) Ірини Чухлової, російські туристи цього року надали перевагу відпочинку в Болгарії і Туреччині перед чорноморськими курортами, що вплинуло на зниження туристичного потоку в травні на 50%.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Туризм»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.