Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Донеччині хтось поцупив небезпечні отрутохімікати. Державні служби з цього приводу листуються

Зона економічного дива 11778 переглядів

Опубліковано - 6.08.2007 15:30 | Всі новини | Версія для друку

На Донеччині хтось поцупив небезпечні отрутохімікати. Державні служби з цього приводу листуються
На Донеччині хтось поцупив небезпечні отрутохімікати. Державні служби з цього приводу листуються
У селищі Красногорівка, біля м. Краматорськ, Донецької області, з складу сільгосппідприємства “Ясногоровське” поцупили близько 20 тонн отрутохімікатів.

Про це повідомив головний санітарний лікар Краматорська Василь Гончаренко.

«На складі зберігалося до 20 тонн отрутохімікатів, які були заборонені 30 років тому. 90 відсотків хімікатів вкрадено», - сказав Гончаренко.

За його словами, колишній радгосп «Ясногоровський» був визнаний банкротом і проходить процедуру ліквідації. У зв'язку з цим складські приміщення не охоронялися. Раніше ліквідатор підприємства намагався продати будівлю, розібравши її на блоки, але на продаж було накладено заборону.

На думку Гончаренка, отруту вкрали не для того, щоб безкоштовно утилізувати. «Вкрадена отрута обов'язково спливе де-небудь на ринках. Препарати можуть розфасувати як отрутопринаду й продавати, тому потрібно шукати, злодіїв», - відзначив Гончаренко.

В даний час санепідемслужба Краматорська готує листи на адресу прокурора міста і СБУ.

Від “Аратти”: як на нас - реакція посадовців аж надто дивакувата. Бо крадіжка будь-якого майна вже кримінальний злочин, а отрутохімікатів - то вже “тягне” на значно більше, ніж звичайна крадіжка. Отже, про це казати мав би прокурор, а не санлікар. Між тим, очевидно, славетні донецькі прокурори й не думають шукати когось, навіть “призначених вередюків”.

Цікаво, а представники донецького краю, які рясно обсіли “кабінетні потужності” у Києві, зокрема, у ГПУ, на це хоч якось зреагують?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Зона економічного дива»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.