Аратта - На головну

9 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- свій шлях до Місяця радянський «Луноход» розпочав в Україні. Для підготовки команди, що ним керувала, та для випробовувань самого апарата в кримських горах під Сімферополем було створено спеціальний «місяцедром». У 70-х на Місяць було запущено всього два «трактори» — «Луноход-1» та «Луноход-2». Під час виконання місячної місії «трактористи» теж знаходилися в Криму — у центрі керування в селищі Шкільне. Пізніше зі Шкільного керували роботою космічних кораблів «Союз», брали участь у здійсненні першої міжнародної стиковки «Союз»-«Аполон», відстежували перший, і єдиний, політ радянського «човника» «Буран». Після проголошення незалежності України центр у Криму було майже повністю знищено...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Росія становить загрозу Європейській безпеці

Захист держави 7428 переглядів

Опубліковано - 7.11.2007 20:35 | Всі новини | Версія для друку

Росія становить загрозу Європейській безпеці
Росія становить загрозу Європейській безпеці
Сьогодні МЗС України відреагував на фактичний вихід Росії із Договору про звичайні збройні сили в Європі.

Ми подаємо заяву МЗС України без змін і коментарів.

Заява

Міністерства закордонних справ України

у зв’язку з ухваленням Державною Думою Російської Федерації федерального закону „Про призупинення Російською Федерацією дії Договору про звичайні збройні сили в Європі”

У зв’язку з ухваленням 7 листопада ц.р. Державною Думою Російської Федерації закону „Про призупинення Російською Федерацією дії Договору про звичайні збройні сили в Європі” МЗС України в черговий раз висловлює занепокоєння діями Росії щодо виконання зобов’язань за цим Договором, що матиме наслідком значне послаблення режиму контролю за звичайними озброєннями в Європі.

Україна як одна з чотирьох держав, які ратифікували Угоду про адаптацію Договору, вважає, що цей крок ставить під загрозу подальше існування одного з наріжних правових механізмів європейської безпеки та може стати поштовхом до відновлення атмосфери недовіри на континенті.

Україна особливо стурбована тим, що призупинення дії Договору може призвести до збільшення кількості звичайних збройних сил безпосередньо на її кордонах.

Підтверджуючи фундаментальну роль ДЗЗСЄ як одного з найважливіших чинників підтримання європейської безпеки та з урахуванням стурбованості усіх держав-учасниць, Міністерство закордонних справ України закликає всі сторони до продовження переговорів щодо розблокування процесу набуття чинності Угодою про адаптацію Договору.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Захист держави»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Навчаючи інших, ми вчимося самі”
Сенека

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.