Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Скандал навколо Ермітажу розпалюється з новою силою

Кримінал 8299 переглядів

Опубліковано - 9.08.2006 14:15 | Всі новини | Версія для друку

Скандал навколо Ермітажу розпалюється з новою силою
Скандал навколо Ермітажу розпалюється з новою силою
Цілий ряд творів образотворчого мистецтва, що зберігаються в Державному Ермітажі, вимагає незалежної перевірки їх автентичності.

Таку заяву зробив в ефірі радіостанції «Ехо Москви» колишній заступник голови Рахункової палати РФ Юрій Болдирєв. За його словами, Рахунковою палатою РФ ще 5–6 років тому були виявлені порушення при зберіганні і транспортуванні картин Ермітажу, через які оригінали картин цілком могли бути підмінені на копії.

«Рахункова палата виявила, що величезна кількість шедеврів подорожувала по 3–5 місяців після закінчення строку їхньої демонстрації за кордоном без держгарантій, без страховки та проміжних експертиз», – сказав він. За словами Ю.Болдирєва, такі переміщення картин, як правило, робляться з метою підміни оригіналу на копію. При цьому Ю.Болдирєв відзначив, що йдеться про твори таких художників, як Кандинський, Гоген, Піссаро тощо.

«Я не стверджую, що в Ермітажі висять копії, але я вважаю, що ми повинні провести незалежну експертизу автентичності картин, які подорожували таким чином, а наскільки мені відомо, цього зроблено не було», – сказав він.

Ю.Болдирєв також зазначив, що, незважаючи на давній строк виявлення порушень (5–6 років тому), а також на те, що інформація про зазначені порушення була передана до Генеральної прокуратури, розслідування по згаданих фактах не велися, і дана тема була закрита для обговорення в пресі. На думку Ю.Болдирєва, замовчування цієї теми відбувалося завдяки створеній урядом і тодішнім Міністерством культури системі «безконтрольності та безкарності», що дозволяло робити розкрадання.

За словами колишнього чиновника, при проведенні Рахунковою палатою перевірок в основних російських музеях (Державній Третьяковській галереї, музеях Кремля тощо) «ніде аудитори не стикалися з такою протидією, як в Ермітажі».
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знання певних принципів легко компенсує незнання деяких фактів ”
К. Гельвецій

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.