Аратта - На головну

23 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Польський євродепутат: “Відмовитися від безвізового режиму з Україною — це підтримати корумповані політичні системи”

Євроінтеграція 20322 перегляди

Опубліковано - 8.11.2012 | Всі публікації | Версія для друку

Польський євродепутат: “Відмовитися від безвізового режиму з Україною — це підтримати корумповані політичні системи”
Місія спостерігачів Європейського парламенту щойно оприлюднила свої висновки стосовно українських виборів. Доповідь голови делегації, польського депутата Павла Коваля спричинила неоднозначні реакції.

Певна поміркованість виступу дещо здивувала прихильників української опозиції. З боку ж провладних кіл, навпаки, розчарування викликав довгий перелік українських порушень.

Прокоментувати позицію Європарламенту Тиждень.ua попросив співвітчизника голови місії — польського депутата Павла Залевського, члена групи Європейської партії в Європарламенті.

Тиждень.ua: Пане Залевський, щойно в Європейському парламенті відбулося обговорення доповіді місії спостерігачів по Україні. На вашу думку, наскільки об”єктивні висновки європейських депутатів?

- Спостерігачі від Європейського парламенту працювали в різних округах. Частина з них висловилася відразу після завершення голосування стосовно самого процесу виборів. У когось на дільницях все відбулося в день виборів добре, у інших — ні. Від деяких лунали заклики не підписувати угоду про асоціацію та про встановлення безвізового режиму з Україною. Я вважаю, відмовитися від подальшої співпраці з Україною було б несправедливо щодо українського народу — не політиків, не політичних партій, а саме простих українців. Саме на них, на активне громадянське суспільство, мусить орієнтуватися Європейський Союз. Не думаю, що звіт мусив бути жорсткішим. Фальсифікації не були несподіваними. Чекати повної відповідності європейським стандартам було б великою наївністю або поганим знаттям внутрішньої політичної ситуації в Україні. Але якщо ми відмовимося від безвізового режиму з Україною, то підтримаємо корумповані політичні структури, а не українців.

Тиждень.ua: В українській пресі чути розчарування над міру поміркованими висновками пана Павла Коваля стосовно українських виборів. Кажуть навіть, що польські політики дістали відповідні директиви від керівників Вашої держави, аби знизити вимогливість до української влади. Це правдиве припущення чи ні?

- Для Польщі Україна є дуже важливим партнером. Набагато важливішим, ніж для багатьох інших європейських держав. Для нас українська політична ситуація, хід українських реформ, щоденне життя українців, — все це має велике значення. У наших інтересах — сприяти тому, щоб українцям в Україні велося добре. Ми вважаємо, що в інтересах України — мати політичну конкуренцію між опозицією та владою. Не допустити, щоб сформувалася закрита політична авторитарна система. Це — та межа вимогливості, яку ми ніколи не переступимо. В цьому сенсі польська політика залишається незмінною.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Євроінтеграція»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.