Аратта - На головну

24 квітня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя

Психологія та стосунки 23633 перегляди

Опубліковано - 6.08.2014 | Всі публікації | Версія для друку

10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя
Нам не раз казали, що щастя – це усвідомлений вибір. На жаль, часто ми настільки ускладнюємо наше життя, що нездатні усвідомити щастя, навіть якщо воно з’явиться прямо перед нашими очима. Як розсіяти цей туман невизначеності і дізнатися, як виглядає справжнє щастя?

У цій статті хочеться розповісти вам про 10 речей, якими варто пожертвувати заради щастя.

1. Припиніть перейматися тим, що про вас думають інші люди

Так, знаю, вам це може здатися дивним і непотрібним – адже людина, як не як, - соціалізована істота, яка не бажає бути самотньою. Але постійно перейматися тим, що про вас думають інші – означає лише марно витрачати час і сили. Зробити так, щоб всі навколо думали про вас лише добре, не просто складно і практично неможливо, але й не потрібно. Та й взагалі – що вам до того, що про вас думають інші?

2. Досить намагатися догодити всім поспіль

Якщо вже танцювати під чиїсь цимбали, то тільки під власні. Якщо ви будете впевнено чинити так, як ви вважаєте за потрібне, до вас неодмінно потягнуться люди – і не всі поспіль, а саме ті, які і повинні бути з вами поруч.

3. Не беріть участі в поширенні чуток

Знайте – ті, хто із задоволенням діляться з вами свіжими чутками і плітками, із задоволенням понавигадували б всяких дурниць і про вас. Вірити чуткам – все одно що робити ставку на коня, якого ніхто ніколи не бачив. Це просто наївно.

4. Досить хвилюватися

Наша енергія йде туди, куди спрямовані наші думки. Хвилюватися – це витрачати час і енергію на думки про те, що вам би дуже не хотілося побачити втіленим в життя. Краще вже витратити цю енергію на запобігання цього, – а якщо це не в ваших силах, просто про все це забути.

5. Позбавтеся від почуття невлаштованості та небезпечності

Коли ми занадто серйозно себе сприймаємо, ми починаємо думати, що всі навколо тільки й чекають, коли ви оступитеся. Досить. Будьте собою, – просто собою, і зітріть зі свого обличчя цю похмуро-серйозну міну. Ніхто не стежить за вами. У всякому разі, не настільки пильно.

6. Досить приймати все близько до серця

Якщо чесно, більша частина людей надто захоплена своїми власними життями, щоб їм була хоч якась справа до того, чим займаєтеся ви. Як казав начальник на моїй першій роботі: «Світ не обертається навколо вас. Велика частина вчинків інших людей не мають до вас жодного відношення, так що не варто на них реагувати».

7. Досить жити минулим

З усіма нами траплялися неприємності, ми не ідеальні, а тому робили помилки, незважаючи на всі поради батьків, а часом наше життя і зовсім перетворювалося на справжнє пекло. Ви не слухали батьків тоді, так чому ж ви знову і знову прокручуєте їхні слова в своїй голові зараз? Знайте, - навіть якщо ви робили помилки в минулому, кожна з них лише зробила вас сильнішими.

8. Досить витрачати гроші на речі, які вам зовсім не потрібні, в марній спробі купити щастя

Адже вам дійсно не потрібні всі ці речі. Витрачаючи гроші на речі, які лише захаращують наші будинки, ми просто-напросто марно ускладнюємо наші життя. Іноді чим менше у нас є, – тим краще ми живемо.

9. Відмовтеся від гніву

Якщо ви будете і далі тримати в своїй душі розжарений дочиста гнів, рано чи пізно він проплавить в ній діру, яку вже нічим не заповнити. Так позбудьтеся ж його – раз і назавжди!

10. Відмовтеся від спроби контролювати всіх навколо

Контроль – лише ілюзія. Насправді світ, у якому ми живемо, нам абсолютно не підпорядковується. І вам буде куди простіше жити, якщо ви приймете цей факт. Навчіться приймати ті зміни, що до добра, і якомога швидше справлятися з тими, що ведуть до поганого. І найголовніше – навчіться відпускати те, чому не судилося залишитися з вами.

Tamara Star, Huffington Post

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Психологія та стосунки»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Мале знання віддаляє від Бога, велике - приводить до Нього знову ”
Ф. Бекон, англійський філософ

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.