Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Сприйняття корупції в Україні: прогресу немає

Євроінтеграція 3924 перегляди

Опубліковано - 26.01.2022 | Всі публікації | Версія для друку

Сприйняття корупції в Україні: прогресу немає
На 1 бал нижче перемістилася Україна в Індексі сприйняття корупції-2021 порівняно з попереднім роком. Отримавши 32 бали зі 100 можливих, Україна посіла 122-е місце у списку зі 180 країн. Вгорі списку розмістилися найменш корумповані, а внизу - найбільш корумповані країни світу.

Свіжий Індекс сприйняття корупції опублікований на сайті Transparency International Ukraine.

UKR/ENG ⚡️ -1 бал в Індексі сприйняття корупції-2021.

Україна отримала 3️⃣2️⃣ бали зі 100 можливих і тепер посідає 122...

Опубликовано Transparency International Ukraine Понедельник, 24 января 2022 г.


Як випливає з рейтингу, на одному рівні з Україною за сприйняттям корупції перебуває південноафриканська держава Есватіні (Свазіленд), яка також набрала 32 бали. На один бал випереджають Україну Замбія, Непал, Єгипет, Філіппіни та Алжир — усі вони мають по 33 бали.

Серед сусідів України гірші справи з корупцією тільки у Росії, яка отримала 29 балів і посідає 136-е місце у рейтингу.

Втрата Україною одного пункту є зниженням у межах похибки, однак цей показник свідчить про застій у боротьбі з корупцією, - пояснюють у Transparency International.

Як розповів, представляючи результати дослідження, директор TIU Андрій Боровик, починаючи з 2014 року Україна в Індексі сприйняття корупції додавала по 1-2 бали щороку, чому сприяла поява антикорупційних структур. Однак з 2018 року ситуація законсервувалася.

"Фактично тупцюємо на місці", - зазначив Боровик.

Пояснюючи, що вплинуло на цьогорічні показники, директор TIU згадав про успіхи та невдачі у боротьбі з корупцією. Серед найбільших досягнень він назвав перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя.

Натомість серед серед негативних практик, що нівелюють досягнення, у Transparency International називають спроби вивести публічні закупівлі з-під дії профільного закону та системи "Прозоро". Провалом 2021 року стало і те, що так і не було обрано керівника САП, конкурс на заміщення якого триває уже 16-й місяць.

У Трансперенсі Інтернешнл Україна пропонують рекомендації на 2022 рік, які допоможуть знизити рівень корупції. Серед 5 рекомендованих кроків, зокрема, завершення конкурсів й обрання незалежних керівників антикорупційних структур, а також ухвалення державної антикорупційної стратегії.

 

 
Share/Bookmark
 
Публiкацiї за темою «Євроінтеграція»:
 
  
Публікації:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми захоплюємося старовиною, але живемо сучасністю ”
Овідій

 
 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.