Сьогодні вночі російські диверсанти підірвали артилерійський арсенал

Автор/джерело -  © “Аратта-Україна”Дата публiкацiї - 23.03.2017 18:28 | Постiйна адреса - http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=27378

Сьогодні, 23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа.

Про це повідомила прес-служба МО України.

За попередніми висновками експертів, причиною пожежі на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння поблизу Балаклії, що на Харківщині, став диверсійний акт.

На місці події почергово працюють два пожежні танки та інженерні машини.

Відкрито евакуаційні пункти та проводиться евакуація місцевого населення з 5-кілометрової зони можливого ураження – частини міста Балаклія, сіл Вербовка та Яковенкове.

Наразі Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення про збільшення кількості особового складу, який задіяно у заходах з блокування небезпечної території, прилеглої до майданчиків з боєприпасами на 300 військовослужбовців.

Таке рішення було прийнято у зв’язку з розширенням периметру блокування території навколо району пожежі до 10 кілометрів.

«Значної шкоди обороноздатності країни в результаті надзвичайної події на арсеналі поблизу міста Балаклія у Харківській області не завдано». На цьому сьогодні, 23 березня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час брифінгу у Києві.

За його словами, значна частина боєприпасів з початку проведення антитерористичної операції була роззосереджена на інші об’єкти зберігання.

«Збройні Сили України виконують завдання за призначенням, у тому числі у районі проведення антитерористичної операції. Кількість запасів боєприпасів та зброї є достатньою для виконання бойових завдань», — підкреслив глава оборонного відомства.

Генерал армії України Степан Полторак поінформував про посилення охорони арсеналів та складів, на яких зберігаються боєприпаси.


 
Счётчик тиц и PR

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2021.
При передруці інформації, посилання на www.aratta-ukraine.com обов`язкове.
© Автор проекту - Валерій Колосюк.